S873/20

S873/20
Kodas 460290
Atšakotuvas. Koaksialinis. 3 atšakų. 20dB. Hermetiškas, nikeliuoto cinko korpusas.
Kiekis sandėlyje: Yra
Standartinis gaminys S873-8 S873-10 S873-12 S873-14 S873-16 S873-20 S873-24
Užsakymo kodas 460280 460281 460282 460283 460286 460290 460291
Dažnių diapazonas, MHz 5-1000
Banginė varža, Ω 75
Jungtys F lizdai
Ekranavimas, dB

5-1000 MHz

> 100
Slopinimas: įjėjimas-išėjimas, dB

5-65 MHz

< 3,8 < 3,4 < 3,0 < 2,2 < 1,5 < 1,0 < 1,0

65-550 MHz

< 3,8 < 3,5 < 1,8 < 1,8 < 1,8 < 1,0 < 1,0

550-1000 MHz

< 4,3 < 4,2 < 3,2 < 2,8 < 2,5 < 1,5 < 1,0
Slopinimas: įjėjimas-atšaka, dB

5-470 MHz

8±1,0 10±1,0 12±1,0 14±1,0 16±1,0 20±1,0 24±1,0
Slopinimas: išėjimas-atšaka, dB

5-65 MHz

> 23 > 23 > 25 > 27 > 29 > 30 > 30

65-550 MHz

> 23 > 23 > 23 > 25 > 27 > 28 > 28

550-1000 MHz

> 21 > 21 > 21 > 23 > 25 > 25 > 25
Slopinimas: atšaka-atšaka, dB

5-65 MHz

> 22

65-550 MHz

> 28

550-1000 MHz

> 22
Atspindžio koeficientas, dB

5-1000 MHz

> 16

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos