SC-Ff-RCAm

SC-Ff-RCAm
SC-Ff-RCAm
SC-Ff-RCAm
Kodas 480809
Minimalus kiekis pakuotėje 100
Adapteris. F lizdas - RCA kištukas. Korpusas: žalvaris.
Kiekis sandėlyje: Yra

Adapteris koaksialiniams kabeliams
Jungties tipai F lizdas ir RCA kištukas

Pavadinimas SC-Ff-RCAm
Kodas 480809
Pakuotė 100 vnt
Dažnių diapazonas 0 - 100MHz
Korpuso medžiaga Žalvaris
Dielektrikas Polietilenas
Kontaktų medžiaga Bronza

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos