XFP-WDM-10G-20 LC

XFP-WDM-10G-20 LC
Kodas 510151
XFP modulių komplektas.
10Gbit, 1270/1330nm WDM, 20km.
Simplex LC. Su DDM.
Komplektas: A tipas - 1270nm DFB lazeris.
B tipas - 1330nm DFB lazeris

 Savybės

  • XFP moduliai su viengubu LC optiniu interfeisu;
  • Dupleksinis perdavimas per viena skaidula skirtingomis bangomis;
  • Komplektas iš dviejų modulų priešingiems linijos galams (A - 1270nm perdavimas, B - 1330nm perdavimas);
  • Optiniai Multi Mode linijai iki 20m;
  • DDM nuotolinio monitoringo palaikymas;
  • 'karšto pakeitymo' galimybė;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Suderinama su D Link, Cisco;
  • Atitikimas RoHS.

Palaikomi standartai

  • 10G Ethernet;
  • 10G Fibre Channel.

Akcijos

19 %

SPECTRANET SCTG-0-12SM LSZH Eca, Blue

Kabelis. Optinis. Lauko sąlygoms. 12 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Mėlynas LSZH. Eca

Visos akcijos

Naujienos

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

Visos naujienos