XFP-10G-SR

XFP-10G-SR
Kodas 510153
XFP modulis. 10Gbit, 850nm, 300m (MultiMode OM3). duplex LC. Su DDM.

Savybės

  • XFP modulis su dvigubu LC optiniu interfeisu;
  • 850nm VDCL lazeris ir PIN fotodetektorius;
  • Optiniai Multi Mode linijai iki 300m (OM3, 50/125);
  • DDM nuotolinio monitoringo palaikymas;
  • 'karšto pakeitymo' galimybė;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Suderinama su D Link, Cisco;
  • Atitikimas RoHS.

Palaikomi standartai

  • 10G Ethernet;
  • 10G Fibre Channel.

Naujienos

EV stotelės

EV stotelės

Ratio Electric - Elektromobilių įkrovimo stotelės ir priedai. 

19T2M1

19" 12V / 240V HD+ 900p LED Digital DVB-T/T2 (Free to air) TV USB PVR & Media Player Ideal for Home, MotorHome, Boat Caravan, Camping, Truck

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos