XFP-WDM-10G-20B LC

XFP-WDM-10G-20B LC
Kodas 510154
XFP modulis.
10Gbit, WDM: Tx=1330nm/Rx=1270nm , 20km.
Simplex LC. Su DDM.

 Savybės

  • XFP moduliai su viengubu LC optiniu interfeisu;
  • Dupleksinis perdavimas per viena skaidula skirtingomis bangomis;
  • Komplektas iš dviejų modulų priešingiems linijos galams (A - 1270nm perdavimas, B - 1330nm perdavimas);
  • Optiniai Multi Mode linijai iki 20m;
  • DDM nuotolinio monitoringo palaikymas;
  • 'karšto pakeitymo' galimybė;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Suderinama su D Link, Cisco;
  • Atitikimas RoHS.

Palaikomi standartai

  • 10G Ethernet;
  • 10G Fibre Channel.

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Headway NE-48D100-NP

Headway NE-48D100-NP, Li-Ion Battery Module. 48V, 100Ah

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos