SR8602H

SR8602H
Kodas 501541
Optinis imtuvas. FTTH. 2 įšėjimų, tiesioginio kanalo. 860MHz. Vidaus sąlygom.
  • Vienas optinis įėjimas - 2 koaksialiniai RF isejimai. 
  • Push-pull Philips gamybos išėjimo kaskadas užtikrina aukštą išėjimo lygį.
  • Atteniuatorius + ADCh korektorius.
  • Į komplektą įėina 1-2 daliklis ir 10dB atšakotuvas (1 atšakos) įstatomi į pagrindinę plokštę.
  • Kompaktiškas aliumininis korpusas.
  • Mažas energijos sunaudojimas. 

 

Modelis SR8602H
Užsakymo kodas 501541
Optinio įėjimo signalo galia -7 ~ -2 dBm
Rekomenduojama optinio įėjimo signalo galia -5 ~ -3 dBm
Atspindžių nuostoliai > 45dB
Priimamų optinių signalų bangos ilgiai 1100 ~ 1600nm
RF dažnių diapazonas 45 ~ 862 MHz
RF išėjimo signalo lygis > 98 dBµV (prie -2dBm input)
C/CTB > 63 dB
C/CSO > 60 dB
C/N > 50 dB
Optinės jungties tipas SC/APC
RF jungtys F lizdas
Maitinimas 220 VAC (50Hz)

Struktūrinė schema

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos