SR1001J

Kodas 501550
Optinis imtuvas. FTTH. 1 įšėjimas. 1000MHz. Su ASR, elektroniniu. Vidaus sąlygom. Be LAN
  • Vienas optinis įėjimas - 1 koaksialinis RF išėjimas + test RF išėjimas;
  • Platus optinio IN diapazonas, aukštas išėjimo lygis;
  • 45~1000MHz platus dažnių diapazonas;
  • GaAs Push Pull išėjimo kaskadas su e-pHEMT technologijos panaudojimu užtikrina aukštą išėjimo lygį, mažą el. srovės panaudojimą ir žemus triukšmus;
  • Automatinė stiprinimo reguliavimo sistema (ASR) užtikrina stabilų išėjimo lygį plačiame įėjimo optinės galios diapazone;
  • Reguliuojmas ASR darbo intervalas;
  • 7-segmentų indikatorių diplėjus.
  • Atteniuatorius + ADCh korektorius su elektroniniu valdymu.
  • Kompaktiškas aliumininis korpusas, patogi instalaicija;
  • Mažas energijos sunaudojimas.
Modelis SR1001J
Užsakymo kodas 501550
Optinio įėjimo signalo galia -9 ~ +2 dBm
Atspindžių nuostoliai (optiniai) > 45dB
Priimamų optinių signalų bangos ilgiai 1100 ~ 1600nm
Išėjimų konfigūracija 1-OUT  + Test output
RF dažnių diapazonas 45 ~ 1000 MHz
RF išėjimo signalo lygis > 109 dBµV (> 60 PAL&QAM, ATT = 4dB)
C/CTB > 60 dB
C/CSO > 60 dB
C/N > 51 dB (prie -2dBm IN)
Atteniuatorius 0 ~ 15 dB
ADCh korektorius 0 ~ 15 dB
Optinės jungties tipas SC/APC
RF jungtys F lizdas
Maitinimas 150 ~ 265VAC (50Hz)
Darbo temperatūra -40o ~ 60o
Energijos suvartojimas < 8 VA

Akcijos

-40%%

Entellbox 1200GH 1200Mbps Dual-Band Wi-Fi maršrutizatorius

Entellbox EWG1200GH tai didelio greičio abonentinis maršrutizatorius su Gigabit Ethernet variniais prievadais ir dvigubo diapazono 1200Mbps WiFi. Įrenginį galima naudoti visų Internet tiekejų tinkluose. Rekomenduojamas vartotojams, užsisaukiusiems ≥100 Mbit/s Internet planus (150Mbit/s, 200Mbit/s, 300Mbit/s ir kt.).

Visos akcijos

Naujienos

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

FRP Duct rodder -8/100

Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø8mm, 100m

Visos naujienos