S2894A/11

S2894A/11
Kodas 460380
Atšakotuvas. Koaksialinis. 4 atšakų. 11dB. Hermetiškas, nikeliuoto cinko korpusas.
Standartinis gaminys S894A-7,5 S894A-11 S894A-14 S894A-17 S894A-20S894A-23S894A-26S894A-29
Užsakymo kodas 460370 460380 460390 460400 460410 460420 460430 460440
Dažnių diapazonas, MHz 5-1000
Banginė varža, Ω 75
Jungtys F lizdai
Ekranavimas, dB

40-470 MHz

>75

470-1000 MHz

>65
Slopinimas: įjėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

--- 3,3 2,6 1,3 1,0 1,0 1,0 1,0

40-470 MHz

--- 3,5 3,0 1,6 1,0 1,0 1,0 1,0

470-1000 MHz

--- 4,0 3,3 2,2 1,4 1,4 1,4 1,4
Slopinimas: įjėjimas-atšaka, dB

5-1000 MHz

7,5±1,0 11±1,0 14±1,0 17±1,0 20±1,0 23±1,0 26±1,0 29±1,0
Slopinimas: išėjimas-atšaka, dB

5-40 MHz

--- 23 30 30 30 35 40 40

40-470 MHz

--- 25 27 30 28 30 35 35

470-1000 MHz

--- 22 25 26 26 28 30 30
Slopinimas: atšaka-atšaka, dB

5-40 MHz

21 22 22 22 22 22 22 22

40-470 MHz

25 25 25 26 25 25 25 25

470-1000 MHz

28 23 23 23 23 23 23 23
Atspindžio koeficientas, dB

5-40 MHz

14 12 12 12 12 12 12 12

40-470 MHz

18 18 16 16 16 16 17 17

470-1000 MHz

14 14 14 14 14 14 14 14

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos