S814S/12

S814S/12
Kodas 460450
Atšakotuvas. Koaksialinis. 4 atšakų. Su grįžtamu kanalu. 12dB. Hermetiškas, nikeliuoto cinko korpusas.
Kiekis sandėlyje: Yra
Standartinis gaminys S814S-12 S814S-14 S814S-16 S814S-20
Užsakymo kodas 460450 460451 460452 460453
Dažnių diapazonas (MHz) 5-1000
Banginė varža, (Ω) 75
Jungtys F lizdai
Ekranavimas (dB)

40-1000 MHz

≥110dB
Slopinimas: įjėjimas-išėjimas (dB)

5-40 MHz

3,2 2,0 1,5 0,8

40-470 MHz

3,5 2,4 2,0 1,0

470-1000 MHz

4,0 2,8 2,5 1,5
Slopinimas: įjėjimas-atšaka (dB)

5-1000 MHz

12±1,0 14±1,0 16±1,0 20±1,0
Slopinimas: išėjimas-atšaka (dB)

5-40 MHz

25 30 30 37

40-470 MHz

25 30 33 33

470-1000 MHz

23 25 25 28
Slopinimas: atšaka-atšaka (dB)

5-40 MHz

23 25 25 25

40-470 MHz

27 28 28 30

470-1000 MHz

27 27 28 28
Atspindžio koeficientas, dB

5-40 MHz

20 20 20 20

40-470 MHz

22 22 22 22

470-1000 MHz

20 20 20 20

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos