SFO-S-S-SCA-CE

SFO-S-S-SCA-CE
SFO-S-S-SCA-CE
SFO-S-S-SCA-CE
SFO-S-S-SCA-CE
Kodas 503010
Adapteris. Optinis. SC/APC - SC/APC, simplex. Single Mode. Nuostoliai ne daugiau 0,15dB. Plastikinis kopusas, žalias.
Kaina su PVM

0.40 €

Kaina be PVM

0.33 €

Kiekis sandėlyje: Yra

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos