GP-X

Kodas 501640
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Abonentinė dėžutė. Optinė. 2 lizdai SC duplex adapteriams. Korpusas: plastikas, baltas. Matmenys: 85x120x25mm.
Kiekis sandėlyje: Yra
  • Mini FTTH abonentinė dėžutė. 1~4 pajungimai. Balta spalva. Plastikas.
  • Vienas įėjimas optiniam kabeliui - iki 10mm skersmuo;
  • Suvyrinimo kasetė - iki 4 skaidulų;
  • 2 x SC duplex adapterių išėjimas (UPC arba APC);
  • 80mm x 120mm x 25mm matmenys.

Akcijos

-40%%

Entellbox 1200GH 1200Mbps Dual-Band Wi-Fi maršrutizatorius

Entellbox EWG1200GH tai didelio greičio abonentinis maršrutizatorius su Gigabit Ethernet variniais prievadais ir dvigubo diapazono 1200Mbps WiFi. Įrenginį galima naudoti visų Internet tiekejų tinkluose. Rekomenduojamas vartotojams, užsisaukiusiems ≥100 Mbit/s Internet planus (150Mbit/s, 200Mbit/s, 300Mbit/s ir kt.).

Visos akcijos

Naujienos

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

FRP Duct rodder -9/150

Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø9mm, 150m

Visos naujienos