PLC103-0201T1

PLC103-0201T1
Kodas 504026
Daliklis. Optinis. 1x3. 1260-1650nm. Single Mode G652D. Be jungčių. Kabelio tipas: 0.25mm. Ilgis: 2m.
Kaina su PVM

17.18 €

Kaina be PVM

14.20 €

 Savybės

  • 1x3 PLC tipo optinis daliklis;
  • T1 'bare device' serija - miniatiuriniai korpusai, be jungčių;
  • Platus bangų diapazonas, skabilūs parametrai;
  • Rekomenduojami naudoti optinėse movose, komutacinėse dėžėse;
  • Rekomenduojami bet tokiems tinklams: CATV HFC, PON, kita;
  • Išvadai tiesiogiai virinami su optinių kabelių skaidulomis.
Modelis
PLCxxxT1 series
Dalinimas 1x2 1x3 1x4 1x6 1x8 1x12 1x16 1x24 1x32 1x64 1x128
Matmenys,
mm
4x4x40 4x7x50 4x12x60 4x20x80
Skaidula Single Mode ITU-T G652D arba G657A
Nuostoliai,
dB
< 4.0 < 6.6 < 7.5 < 8.6 < 11.0 < 13.0 < 14.0 < 16.0 < 17.0 < 21.0 < 24.5
Netolygumas,
dB
< 0.4 < 0.5 < 0.6 < 0.6 < 0.8 < 1.0 < 1.2 < 1.2 < 1.5 < 2.0 < 2.5
PDL nuostoliai,
dB
< 0.2 < 0.2 < 0.2 < 0.2 < 0.3 < 0.3 < 0.3 < 0.3 < 0.3 < 0.4 < 0.4
Bangų ilgiai 1250 ... 1650nm
Kryptingumas,
dB
> 55 dB
Kabelio tipas 0.25mm, skirtingos spalvos, be jungčių
Kabelio ilgis 2m ar pagal užsakymą
Veikimo
temperatura
-40°C ~ +85°C
Laikymo
temperatura
-40°C ~ +85°C

Naujienos

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Headway NE-48D100-NP

Headway NE-48D100-NP, Li-Ion Battery Module. 48V, 100Ah

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos