SBOK-4SM-LC/LC-20-50/50ARM

SBOK-4SM-LC/LC-20-50/50ARM
Kodas 502322
Išorinis/FTTA optinis kabelis su jungtimis. 4 x G657A1 Single skaidulos. Jungtys: 4xLC - 4xLC. 50cm šarvuoti galai. Ilgis = 20m. Juodo LSZH apvalkalas atsparus itravioletui.

Savybės

  • Išorinis optinis kabelis su jungtimis;
  • 4 x G657A1 Single skaidulos;
  • Jungtys: 4xLC - 4xLC
  • 50cm šarvuoti galai;
  • Ilgis = 20m;
  • Juodo LSZH apvalkalas atsparus itravioletui;
  • Puikios mechaninės charakteristikos, aukštas atsparumas mechaniniams veiksniams;

Panaudojimas

  • 2G/3G/4G/5G mob. ryšio stotims (FTTA cable);
  • Wireless LAN/WAN įrangos pajungimas;
  • Kita.

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Clean Pen SC

2.5mm optinių adapterių (SC, FC) ir kištukų valymo įrankis

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos