FRP Duct rodder -8/100

FRP Duct rodder -8/100
Kodas 560071
Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø8mm, 100m
Kiekis sandėlyje: Yra

Panaudojimas:

  • Pratraukimas tarp telekomunikacinių šulinių;
  • Konstrukcija - plastiku dengtas stikloplastiko strypas, atlaikantis aukštą tempimo jėga;
  • Antgalis kabelio traukimo lynui prikabinti;
  • Atspari trinčiai ir ultravioletiniam spinduliavimui;
  • Suvyniota į ritės rėmą su stabdžiu;
  • Patogu transportuoti, sandeliuoti ir naudoti.

 

Techninės duomenys:

  • Ritės rėmo matmenys: 75x20x85 cm
  • Lyno skersmuo : 8 mm
  • Ilgis: 100 m
  • Svoris (su rėmu): 15 kg

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos