SFP+-C47-10G-80

SFP+-C47-10G-80
Kodas 510160
SFP+ 10Gbps modulis. CWDM laseris. 1470nm. 80km darbinis atstumas.
  • SFP+ modulis su dvigubu LC optiniu interfeisu;
  • CWDM 1470nm EML lazeris ir APD fotodetektorius;
  • Optiniai Single Mode linijai iki 80km;
  • Palaikomi protokolai: 10GBASE-ZR Ethernet;
  • DDM nuotolinio monitoringo palaikymas;
  • +3.3V matinimas;
  • 'karšto pakeitymo' galimybė;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Suderinama su D Link, Cisco;
  • Atitikimas RoHS.
Modelis SFP+-С47-10G-80
Kodas 510160
Duomenų perd. greitis 9.95 ... 11,5 Gbit/s
Optinis biudžetas 23 dB
DDM monitoringas Yes
Siųstuvas
Lazerio tipas EML
Banga 1470nm
Galingumas: min .. maks. 0 ~ +5 dBm
'Akies' diagrama IEEE 802.3-2005 Compliant
 Imtuvas
Bangų diapazonas 1260-1620nm
Tipas APD
Jautrumas -23 dBm
Maks. IN galia -7 dBm
Bendra informacija
Maitinimas +3.3±0.15 V
Darbo temperatūra 0°C ... 70°C
Saugojimo temperatūra -40°C ... 85°C
Aplinkos drėgnumas 5 .. 95%

Naujienos

Elpa ir partneriai - oficialus Teltonika atstovas

Elpa ir partneriai - oficialus Teltonika atstovas

Teltonika – lietuviška IT prekių gamintoja. Gamina interneto, transporto valdymo sprendimus ir tinklo įrangą.

RUTX50 Teltonika

PRAMONINIS 5G MARŠRUTIZATORIUS

Aukšto galingumo Multipath EDFA stiprintuvai.

Aukšto galingumo Multipath EDFA stiprintuvai.

MultiPath serijos optiniai stiprintuvai - tai yra universalus, lankstus ir kompaktiškas sprendimas, apjungiantis aukšto galingumo (iki 5000mW arba +37dBm) EDFA su aukšto tikslumo optiniu dalikliu.

Visos naujienos