SRJ45PA-6-U-ST-50

SRJ45PA-6-U-ST-50
Kodas 191040
Minimalus kiekis pakuotėje 100
Kištukas. RJ45, CAT6 UTP. 8P8C. Daugiagysliams laidininkams. Kontaktų paauksavimas: 50μ'.
Kiekis sandėlyje: Yra

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos