UNISPECTRA SCTG-M-4SM

UNISPECTRA SCTG-M-4SM
UNISPECTRA SCTG-M-4SM
UNISPECTRA SCTG-M-4SM
Kodas 491294
Minimalus kiekis pakuotėje 2000
Kabelis. Optinis. Lauko sąlygom. 4 skaidulų, Single Mode G657A. 'Central Tube'. Du nešantieji elementai iš plieninės vielos. Stiklo siūlų sluoksnis. Juodas arba Oranžinis PЕ.

Konstrukcija

  1. Šviesolaidžiai;
  2. Centrinis plastikinis optinis modulis (vamzdelis) su šviesolaidžiais ir hidrofobinių užpildu;
  3. Nešantieji elementai iš plieninės vielos (2vnt);
  4. Stiklo siūlų nešantysis sluoksnis;
  5. Juodas arba oranžinis polietileno apvalkalas (pagal užsakymą).

Savybės

  • Kompaktiškas abonentinis kabelis skirtas klientų pajungimui privačiame sektoriuje;
  • Rekomenduojamas įvadams į nuosavus namus, pajungti pastatą prie šalia įrengtos optinės movos;
  • Gali būti klojamas po žeme. Ryški oranžinė apvalkalo spalva leidžia lengvai aptikti kabelį grunte. Metalinės vielos padeda surasti kabelį specialiais trasų ieškikliais;
  • 2 x ITU-T G657A1 ("lankstus SM") skaidulos;
  • Maži gabaritai ir svoris, geros mechaninės savybės, lengvas apdorojimas;
  • Puikios mechaninės charakteristikos, aukštas atsparumas mechaniniams veiksniams;
  • PE išorinis apvalkalas - atsparus vandeniui ir saulės spinduliams.
Pavadinimas SCTG-M-4SM
Kodas 491294
Pakuotė 2000m, 3000m
Netto svoris 35 ± 10 kg/km
Išorinis diametras 6,5 ± 0,5mm
Skaidulų kiekis 2
Stiprumo elementai Stiklo siūlų sluoksnis
2 x plieno vielos
Apvalkalas PE
Maksimali tempimo jėga 800N (trumpalaikė) / 500N (ilgalaikė)
Maksimali gniuždymo jėga 2000N/100mm
Minimalus lenkimo spindulys 20 x Ø (trumpalaikė)  / 10 x Ø (ilgalaikė)
Transportavimo/laikymo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
Montavimo/klojimo temperatūrų diapazonas -10°C - +50°C
Darbo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
 
Skaidulos tipas Single Mode 9/125
Atitikimas standartui ITU-T G.657A1
Modinio lauko diametras prie 1310nm 8,6 ± 0,4µm
prie 1550nm 9,8 ± 0,5µm
Šerdies ir apvalkalo nekoncentriškumas < 0,4µm
Apvalkalo skersmuo 125 ± 0,5µm
Apvalkalo neapskritumas < 12 µm
Apsauginės dangos skersmuo 245 ± 5 µm
Slopinimas, ne daugiau prie 1310nm 0,334 dB/km
prie 1383nm 0,314 dB/km
prie 1550nm 0,194 dB/km
prie 1625nm 0,224 dB/km
Nulinės dispersijos bangos ilgis 1300~1324 nm
Charakteristikos statumas nulinės dispersijos srityje < 0,090 ps/nm2·km
Chromatinė dispersija prie 1550nm < 18 ps/nm·km
prie 1625nm < 22 ps/nm·km
Poliarizacinė dispersija < 0,2ps/km½
Nuostoliai prie daugkart. lenkimų, 1550nm < 0,2dB (30mm Ø 10 times),  < 0,2dB (20mm Ø 1 times )

 

Skaidulų spalvos (TIA-EIA-598)
1
2 3 4 5 6
Mėlyna
Oranžinė Žalia Ruda Pilka Balta
7
8 9 10 11 12
Raudona
Juoda Geltona Purpurinė Rožinė Jūros spalvos

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos