STRE 1x2x0.5

STRE 1x2x0.5
STRE 1x2x0.5
STRE 1x2x0.5
Kodas 492012
Minimalus kiekis pakuotėje 100
Kabelis. Telefoninis. CAT3 UTP 1 pora. Neekranuotas. Vidaus sąlygoms. Viengyslis laidininkas. Baltas PVC.
Kiekis sandėlyje: Yra
  1. Vytos varinės poros
  2. Plėšymo siūlas
  3. Balto PVC apvalkalas
Pavadinimas STRE 1x2
Kodas 492012 492013
Pakuotė 305m 500m
Laidininkų kiekis ir skersmuo 1x2x0,5mm
Izoliacija PE
Išorinis apvalkalas PVC
Išorinis diametras 3mm
Laidininko varža < 9Ω/100m
Talpumas 40pF/1m
 
* PVC - polivinilchloridas * PE - polietilenas

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

Visos naujienos