SPECTRANET SMC-D-12SM Round

SPECTRANET SMC-D-12SM Round
Kodas 491430
Minimalus kiekis pakuotėje 3000
Kabelis. Optinis. Vidaus sąlygom, vertikaliai instaliacijai. 12 skaidulų, Single Mode G657A2. 'Tight buffer'. Dramblio kaulo spalvos LSZH apvalkalas.
Kiekis sandėlyje: Yra

Konstrukcija

  1. Optinės skaidulos buferiniame apvalkale;
  2. LSZH išorinis apvalkalas. Spalva - dramblio kaulo;
  3. Žymė ant kabelio šono virš stiprumo elemento (nepjauti čia);
  4. Stikloplastiko stiprumo elementai.

Savybės

  • 12 x ITU-T G652A2 ("extra flexible SM") skaidulų. Lengvai nuimamas "Tight buffer" 0,9мм skaidulos apvalkalas;
  • Skaidulos koduotos skirtingomis spalvomis;
  • Skaidulos laisvai padėtos kabelio šerdyje - lengvai gali būti ištrauktos bet kokiu atstumu;
  • Išorinis apvalkalas - dramblio kaulo spalvos LSZH, nedegus, nenuodingas, atsparus vandeniui;
  • Geros mechaninės savybės, lengvas apdorojimas;
  • Neturi metalinių komponentų.

Panaudojimas

  • FTTH paskirstymo tinklai (daugiabučiuose, verslo centruose)
  • Naudojamas kaip magistralinis (vertikalus) kabelis, prie kurio pajungiami abonentiniai kabeliai;
  • Skaidulų atšakojimui ir sujungimui su abonentine linija naudojama speciali aukšto dėžutė SFO-RDB8 (užsak. kodas 0501644);
  • Dėžutė lengvai pajungiama prie jau pakloto kabelio - tam kabelio nereikia kirpti;
  • Po kabelio fiksacijos ant LSZH apvalkalo padaroma anga, pro kurią ištraukiamos skaidulos (bet kokiu norimu atstumu);
  • Likusios skaidulos lieka nepaliestos ir gali būti instaliuotos kitą kartą ar kitame taške.
Pavadinimas SMC-D-12SM Round
Kodas 491430
Pakuotė 1000m, 2000m, 3000м
Netto svoris 70 ± 10 kg/km
Išorinis diametras 8.7 ± 0.3mm
Skaidulų kiekis 12
Maksimali tempimo jėga > 500N (trumpalaikė);  > 200N (ilgalaikė)
Maksimali gniuždymo jėga >1000N/100m (trumpalaikė);  > 300N/100m (ilgalaikė)
Minimalus lenkimo spindulys 20 x Ø (trumpalaikė)  / 10 x Ø (ilgalaikė)
Transportavimo/laikymo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
Montavimo/klojimo temperatūrų diapazonas -5°C - +50°C
Darbo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
 
Skaidulų tipas Single Mode 9/125
Atitikimas standartui ITU-T G.657A2
Modinio lauko diametras prie 1310nm 8,6 ± 0,4µm
Modinio lauko diametras prie 1550nm 9,6 ± 0,4µm
Šerdies ir apvalkalo nekoncentriškumas < 0,5µm
Apvalkalo skersmuo 125 ± 0,5µm
Apvalkalo neapskritumas < 0,7%
Apsauginės dangos skersmuo 245 ± 10 µm
Slopinimas prie 1310nm < 0,35 dB/km
Slopinimas prie 1550nm < 0,22 dB/km
Slopinimas prie 1625nm < 0,25 dB/km
Papildomi nuostoliai prie daugkart. lenkimų prie 1550nm < 0,03dB (15mm Ø 10 time), < 0,1dB (10mm Ø 1 time), < 0,5dB (7.5mm Ø 1 time)
Chromatinė dispersija prie 1550nm < 18 ps/nm·km
Poliarizacinė dispersija < 0,20 ps/km½

 

Nr. 1 2 3 4 5 6
Skaidula Mėlyna Oranžinė Žalia Ruda Pilka Balta
Apvalkalas Mėlynas Oranžinis Tamsiai žalias Rudas Pilkas Baltas
Nr 7 8 9 10 11 12
Skaidula Raudona Juoda Geltona Purpurinė Rožinė Jūros spalvos
Apvalkalas Raudonas Šviesiai žalias Geltonas Purpurinis Rožinis Jūros spalvos

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos