S811S/16

No image
Kodas 460194
Atšakotuvas. Koaksialinis. 1 atšaka. Su grįžtamu kanalu. 16dB. Hermetiškas, nikeliuoto cinko korpusas.
Kiekis sandėlyje: Yra
Standartinis gaminys S811S-6 S811S-8 S811S-10 S811S-12 S811S-16 S811S-20
Užsakymo kodas 460190 460191 460192 460193 460194 460195
Dažnių diapazonas, MHz 5-1000
Banginė varža, Ω 75
Jungtys F lizdai
Ekranavimas, dB ≥110dB
Slopinimas: įjėjimas-išėjimas, dB

5-40 MHz

2,5 1,8 0,8 0,8 0,8 0,8

40-470 MHz

2,5 2,0 0,8 0,8 0,8 0,8

470-1000 MHz

3,0 2,0 1,0 1,0 1,0 1,0
Slopinimas: įjėjimas-atšaka, dB

5-1000 MHz

6±1,0 8±1,0 10±1,0 12±1,0 16±1,0 20±1,0
Slopinimas: išėjimas-atšaka, dB

5-40 MHz

35 35 35 40 40 40

40-470 MHz

33 33 35 35 38 38

470-1000, MHz

33 35 38 38 40 40
Atspindžio koeficientas, dB

5-40 MHz

20 20 20 20 20 20

40-470 MHz

22 22 22 22 22 22

470-1000 MHz

20 20 20 20 20 20

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos