QSFP28-100G-SR4

QSFP28-100G-SR4
Kodas 510140
QSFP28 modulis, 100Gbit, MM 850nm 100m max. MPO 12 jungtis.

Savybės

  • Aukšto greičio QSFP28 modulis su MPO optiniu interfeisu;
  • Maksimalus perdavimo greitis: 103,1Gbps per 4 skaidulų poras;
  • 850nm VSCEL lazeris ir PIN fotodetektorius;
  • Optinis biudžetas = 2dB;
  • Veikimo atsumas 100m per OM4 skaidula;
  • DDM nuotolinis monitoringas;
  • 'Karštas pakeitymas' (Hot Swap);
  • Standartinė versija: 0 .. 70C darbo temperatūra;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Atitikimas SFF-8665;
  • Atitikimas RoHS.

Panaudojimas

  • 100GBASE-SR4 Ethernet.

Naujienos

EV stotelės

EV stotelės

Ratio Electric - Elektromobilių įkrovimo stotelės ir priedai. 

UNISPECTRA CAT6a F/UTP LSZH Dca

CAT6a F/UTP 4P LSZH. Dca. Pilkas. 305m

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos