QSFP28-100G-40ER4

QSFP28-100G-40ER4
Kodas 510142
QSFP28 modulis, 100Gbps, SM 1296/1300/1305/1309nm, 30/40km max. LC duplex jungtis.

Savybės

  • Aukšto greičio QSFP28 modulis su LC duplex interfeisu;
  • Maksimalus perdavimo greitis: 103,1Gbps;
  • Perdavimas per 1 skaidulų porą ir 4 bangas: 1296, 1300, 1305, 1309nm;
  • 1310nm DFB lazeris ir PIN fotodetektorius;
  • Optinis biudžetas = 13dB (be FEC) arba 16dB (su FEC);
  • Veikimo atsumas 30km (be FEC) arba 40km (su FEC) per SM skaidula;
  • DDM nuotolinis monitoringas;
  • 'Karštas pakeitymas' (Hot Swap);
  • Standartinė versija: 0 .. 70C darbo temperatūra;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Atitikimas SFF-8665, RoHS.

Panaudojimas

  • 100G Ethernet.

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Headway NE-48D100-NP

Headway NE-48D100-NP, Li-Ion Battery Module. 48V, 100Ah

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos