QSFP+-40G-DAC-2

QSFP+-40G-DAC-2
Kodas 512232
QSFP+ Twinax jungiamasis laidas. 2m. Pasyvus.
  • QSFP+ DAC cable. Passive.
  • Connector type: QSFP+
  • Supported data rate: 2 to 40 Gbps
  • Supported protocols: 10G/40G Ethernet, 2G/4G/8G/10G Fiber Channel, 8G/16G/32G InfiniBand
  • Cable type: Twinax 30 AWG passive
  • Cable length: 2m
  • Power consume: <0,1 W
  • Opeating temperature: 0C...+70C

Akcijos

27 %

SPECTRANET SCTG-0-24SM LSZH Eca, Blue

Kabelis. Optinis. Lauko sąlygoms. 24 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Mėlynas LSZH. Eca

Visos akcijos

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

Visos naujienos