PLC1128-2011T3

PLC1128-2011T3
Kodas 504377
Optinis PLC 1x128 Daliklis. 1260-1650nm. Single Mode. Su SC/UPC jungtimis. Kabelio tipas: 2mm. Ilgis: 1m.
Kiekis sandėlyje: Yra

Savybės

  • 1x128 PLC tipo optinis daliklis;
  • T3 serija - dalikliai su padidinta apsauga nuo išorinių veiksnių: plastikinis korpusas, simpleksinis kabelis. Su jungtimis;
  • Jungties tipas - SC/UPC;
  • Platus bangų diapazonas, skabilūs parametrai;
  • Rekomenduojami naudoti optinėse movose, komutacinėse dėžėse, patch-panėlėse;
  • Rekomenduojami bet tokiems tinklams: CATV HFC, PON, kita.
Modelis PLCxxxT3 series
Skaidula
ITU-T G657A1
Nuostoliai, nominalūs, dB *
24.5
Netolygumas, maks., dB
2.5
PDL nuostoliai, maks., dB
< 2.5
Optinių bangų diapazonas
1250 ... 1650nm
Kryptingumas, dB
> 55
Jungtys
SC/UPC
Poliravimas
UPC
Atspidžių nuostoliai
> 50 dB
Kabelio tipas
2mm
Kabelio ilgis
1m ar pagal užsakymą
Veikimo temperatura
-40°C ~ +85°C
Laikymo temperatura
-40°C ~ +85°C

*  Skaičiai duoti ne įvertinant optinių jungčių nuostolių (tipinis ~0,15dB, maks 0,3dB).

 

Akcijos

27 %

SPECTRANET SCTG-0-24SM LSZH Eca, Blue

Kabelis. Optinis. Lauko sąlygoms. 24 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Mėlynas LSZH. Eca

Visos akcijos

Naujienos

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

Visos naujienos