PLC108-0921T2

PLC108-0921T2
Kodas 504141
Daliklis. Optinis. 1x8. Mini koprpusas. 1260-1650nm. Single Mode. Su SC/APC jungtimis. Kabelio tipas: 0.9mm tight buffer. Ilgis: 1m.
Kaina su PVM

19.36 €

Kaina be PVM

16.00 €

Savybės

  • 1x8 PLC tipo optinis daliklis;
  • T2 "mini module" - kompaktiniai korpusai, tight buffer kabeliai, su jungtimis;
  • Jungties tipas - SC/APC;
  • Platus bangų diapazonas, skabilūs parametrai;
  • Rekomenduojami naudoti optinėse movose, komutacinėse dėžėse;
  • Rekomenduojami bet tokiems tinklams: CATV HFC, PON, kita.
Modelis
PLCxxxT2 series
Dalinimas 1x2 1x3 1x4 1x6 1x8 1x12 1x16 1x24 1x32 1x64 1x128
Matmenys,
mm
4x7x60 4x12x60 6x20x80 6x40x100
Skaidula Single Mode ITU-T G652D arba G657A
Nuostoliai,
dB
< 4.0 < 6.6 < 7.5 < 8.6 < 11.0 < 13.0 < 14.0 < 16.0 < 17.0 < 21.0 < 24.5
Netolygumas,
dB
< 0.4 < 0.5 < 0.6 < 0.6 < 0.8 < 1.0 < 1.2 < 1.2 < 1.5 < 2.0 < 2.5
PDL nuostoliai,
dB
< 0.2 < 0.2 < 0.2 < 0.2 < 0.3 < 0.3 < 0.3 < 0.3 < 0.3 < 0.4 < 0.4
Bangų ilgiai 1250 ... 1650nm
Kryptingumas,
dB
> 55 dB
Kabelio tipas 0.9mm, "tight buffer"
Kabelio ilgis 2m ar pagal užsakymą
Jungtis SC/APC, SC/UPC, LC/UPC ar kt.
Veikimo
temperatura
-40°C ~ +85°C
Laikymo
temperatura
-40°C ~ +85°C

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Headway NE-48D100-NP

Headway NE-48D100-NP, Li-Ion Battery Module. 48V, 100Ah

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos