1.5C-2V

1.5C-2V
1.5C-2V
1.5C-2V
Kodas 490001
Minimalus kiekis pakuotėje 100
Kabelis. Koaksialinis. TC. 75Ω. Ekranas - 40% TC pynė. Baltas PVC, 2.9mm.
Kiekis sandėlyje: Yra
Pavadinimas 1,5C-2V
Kodas 490001
Pakuotė 100m
Dežėje 6x100m=600m
Vidinis laidininkas 0,26mm TC
Dielektrikas 1,6mm PE
Išorinis laidininkas 40% TC pynė
Išorinis apvalkalas 2,9mm PVC
Spalva Baltas
Svoris 20kg/km
Vidinio laidininko varža 365O/km
Išorinio laidininko varža 50O/km
Banginė varža 75±3Ω
Min. lenkimo spindulis 5 Ø
Sklidimo greitis 0,66
 
* TC - alavuotas varis  
* PE - polietilenas  
* PVC - polivinilchloridas  

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos