Magistraliniai, šarvuoti

Optiniai Multi Tube lauko kabeliai. Šarvuoti.

491200
SPECTRANET SMTC-D-12SM
12xSM (2x6) G652D skaidulos, plieno šarvas.
491204
SPECTRANET SMTC-D-4SM
4xSM (2x2) G652D skaidulos, plieno šarvas.
491208
SPECTRANET SMTC-D-8SM
8xSM (2x4) G652D skaidulos, plieno šarvas.
491210
SPECTRANET SMTC-D-24SM
24xSM (4x6) G652D skaidulos, plieno šarvas.
491212
SPECTRANET SMTC-D-48SM
48xSM (4x12) G652D skaidulos, plieno šarvas.
491214
SPECTRANET SMTC-D-72SM
72xSM (4x12) G652D skaidulos, plieno šarvas.
491216
SPECTRANET SMTC-D-96SM
96xSM (8x12) G652D skaidulos, plieno šarvas.
491222
SPECTRANET SMTC-D-144SM
144xSM (12x12) G652D skaidulos, plieno šarvas.

Naujienos

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

PUZZLE platforma

Elpa ir partneriai pristato PUZZLE platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos