Media konverteriai

Ethernet perdavimo terpės konverteriai.

510101
SFO-MC1000-SFP/DIP
10/100/1000Base-TX/Fx konverteris su SFP moduliniu lizdu. DIP
510102
SFO-MC100-SC
10/100Base-Tx/Fx konverteris, Single Mode, SC, 20km
510103
SFO-MC100-WDM-SC
100Base-Tx/Fx konverterių pora, Single Mode, WDM SC, 20km
510104
SFO-MC1000-SFP
10/100/1000Base-TX/Fx konverteris su SFP
510105
SFO-MC100-SFP
10/100Base-TX/Fx konverteris su SFP
510106
SFO-MC1000-WDM-SC
10/100/1000Base-Tx/Fx konverterių pora, Single Mode, WDM SC, 20km
510107
SFO-MC1000-WDM-SC-A
10/100/1000Base-Tx/Fx konverteris, Single Mode, WDM SC, 20km, 1310 Tx
510108
SFO-MC1000-WDM-SC-B
10/100/1000Base-Tx/Fx konverteris, Single Mode, WDM SC, 20km, 1550 Tx

Naujienos

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

PUZZLE platforma

Elpa ir partneriai pristato PUZZLE platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Mūsų partneris – kompanija Iskratel

Iskratel - vienas iš pirmaujančių pasaulio telekomunikacijų įrangos ir sprendimų teikėjų, turintis  daugiau nei 70 metų patirtį telekomunikacijų  srityje ir yra tikriausiai geriausia ES technologijų kompanija su savo R & D ir gamyba.

Visos naujienos