Optiniai konverteriai ir moduliai

Optiniai media konverteriai, optiniai transiveriai SFP, SFP+, XFP, QSFP+, QSFP28 ir kt


Media konverteriai
Media konverteriai
Ethernet perdavimo terpės konverteriai.

RJ45 SFP moduliai
RJ45 SFP moduliai
1,25Gbps SFP (Small Form Factor) transiveriai variniams kabeliams Atstumai iki 100m.

100/155Mbps SFP moduliai
100/155Mbps SFP moduliai
155Mbps SFP (Small Form Factor) transiveriai. Duplex ir WDM (BiDi). Atstumai nuo 2 iki 100km. Su ir be DDM diagnostika.

1.25Gbps SFP duplex moduliai
1.25Gbps SFP duplex moduliai
1,25Gbps SFP (Small Form Factor) transiveriai. Duplex LC - dvipusis perdavimas per dvi skaidulas Atstumai nuo 3 iki 100km. Su ir be DDM diagnostika.

1.25Gbps SFP WDM moduliai
1.25Gbps SFP WDM moduliai
1,25Gbps SFP (Small Form Factor) transiveriai. WDM (BiDi) tipas - dvipusis perdavimas per viena skaidula Atstumai nuo 3 iki 100km. Su ir be DDM diagnostika.

10Gbps SFP+ moduliai ir laidai
10Gbps SFP+ moduliai ir laidai
SFP+ (Small Form Factor) transiveriai 10Gbps linijoms Duplex ir WDM (BiDi). Atstumai nuo 2 iki 100km. Su DDM diagnostika.

10Gbps XFP moduliai ir laidai
10Gbps XFP moduliai ir laidai
XFP (10Gigabit Small Form-factor Pluggable) transiveriai 10Gbps linijoms Duplex ir WDM (BiDi). Atstumai nuo 2 iki 100km. Su DDM diagnostika.

40Gbps QSFP+ moduliai ir laidai
40Gbps QSFP+ moduliai ir laidai
QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable Plus) transiveriai 40Gbps linijoms Dupleksinis duomenų perdavimas per 2 SM arba 8 MM atstumais iki 30km

100Gbps QSFP28 moduliai ir laidai
100Gbps QSFP28 moduliai ir laidai
QSFP28 (Quad Small Form-Factor Pluggable 28Gbps) transiveriai 100Gbps linijoms Dupleksinis duomenų perdavimas per 2 SM arba 8 MM atstumais iki 10km

Naujienos

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

UNISPECTRA CAT6 F/UTP OUTDOOR

CAT6 F/UTP 4 porų kabelis. Ekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Entellbox ECR-600CHD DVB-C/T/T2 combo abonentinis imtuvas

HD Imtuvas. Abonentinis. Kabelinei ir antžeminei televizijai.

MPEG-2, MPEG-4 AVC/H264, HD, DVB-C/T/T2 PVR, Conax.

Visos naujienos