1.25Gbps SFP WDM moduliai

1,25Gbps SFP (Small Form Factor) transiveriai. WDM (BiDi) tipas - dvipusis perdavimas per viena skaidula Atstumai nuo 3 iki 100km. Su ir be DDM diagnostika.

510043
SFP-WDM-G-3 SC
SC WDM1,25G, 3km. Komplektas : 1550nm/1310nm.
510020
SFP-WDM-G-3 SC DDM
SC WDM DDM 1,25G, 3km. Komplektas: 1550nm/1310nm.
510024
SFP-WDM-G-3A SC
SC WDM 1,25G, 3km, Tx = 1310nm
510025
SFP-WDM-G-3B SC
SC WDM 1,25G, 3km Tx = 1550nm
510021
SFP-WDM-G-3A SC DDM
SC WDM DDM 1,25G, 3km, Tx = 1310nm
510022
SFP-WDM-G-3B SC DDM
SC WDM DDM 1,25G, 3km Tx = 1550nm
510040
SFP-WDM-G-20 LC
LC WDM1,25G, 20km. Komplektas: 1550nm/1310nm.
510042
SFP-WDM-G-20 LC DDM
LC WDM DDM 1,25G, 20km. Komplektas : 1550nm/1310nm.
510031
SFP-WDM-G-20A LC
LC WDM 1,25G, 20km Tx = 1310nm
510032
SFP-WDM-G-20B LC
LC WDM 1,25G, 20km Tx = 1550nm
510041
SFP-WDM-G-20 SC
SC WDM1,25G, 20km. Komplektas : 1550nm/1310nm.
510044
SFP-WDM-G-20 SC DDM
SC WDM DDM 1,25G, 20km. Komplektas : 1550nm/1310nm.
510045
SFP-WDM-G-20B SC DDM
SC WDM DDM 1,25G, 20km Tx = 1550nm
510047
SFP-WDM-G-20A SC DDM
SC WDM DDM 1,25G, 20km Tx = 1310nm
510055
SFP-WDM-G-20A SC
SC WDM 1,25G, 20km Tx = 1310nm
510056
SFP-WDM-G-20B SC
SC WDM 1,25G, 20km Tx = 1550nm
510057
SFP-WDM-G-20B LC DDM
LC WDM DDM 1,25G, 20km Tx = 1550nm
510058
SFP-WDM-G-20A LC DDM
LC WDM DDM 1,25G, 20km Tx = 1310nm
510092
SFP-WDM-G-20 SC 1310/1490 DDM
SC WDM DDM 1,25G, 20km. Komplektas: 1310nm/1490nm.

Naujienos

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

ETM-100HD

DVB-T moduliatorius su HDMI įėjimu


Entellbox ECR-600CHD DVB-C/T/T2 combo abonentinis imtuvas

HD Imtuvas. Abonentinis. Kabelinei ir antžeminei televizijai.

MPEG-2, MPEG-4 AVC/H264, HD, DVB-C/T/T2 PVR, Conax.

Visos naujienos