TV atšakotuvai 8-way

TV signalų atšakotuvai diapazonui iki 1GHz. Nukreipia dalį signalo energijos nuo pagrindinės linijos. 8 atšakos. Atšakotuvai be indekso - standartinė serija. Atšakotuvai su indeksu S - rekomenduojami DOCSIS tinklams.

No image 460350
S878/12
Aštuonių atšakų abonentinis atšakotuvas. 12dB
No image 460352
S878/16
Aštuonių atšakų abonentinis atšakotuvas. 16dB
No image 460353
S878/20
Aštuonių atšakų abonentinis atšakotuvas. 20dB
No image 460354
S878/24
Aštuonių atšakų abonentinis atšakotuvas. 24dB

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos