Y-2016UF/LTE "Vulcan"

Y-2016UF/LTE "Vulcan"
Y-2016UF/LTE "Vulcan"
Y-2016UF/LTE "Vulcan"
Kodas 220082
'Vulcan' - Triplex YAGI antena. Kryptinė. Pasyvinė. UHF. Stiprinimas 16dBi. Ilgis 1045mm.
Kiekis sandėlyje: Yra
  • Didelio stiprinimo antena atžeminei skaitmeninei HDTV televizijai.
  • Slopina 4G/LTE signalus, taip sumažindama mobiliųjų signalų trukdžių tikimybę.
  • Nereikia jokių papildomų filtrų.
  • Lengva, tvirta aliumininė antenos konstrukcija garantuoja antenos ilgaamžiškumą.
  • Pritaikyta skaitmeninei antžeminei televizijai (DVB-T), aukštos raiškos (HDTV) bei standartinės raiškos (SD) skaitmeninei televizijai.
  • Konstrukcija su platesne diagrama vertikalioje ašyje užtikrina geresnį priimamumą kalvotose vietovėse.
  • Toliau nuo TV retransliatoriaus nutolusioms gyvenvietiems rekomenduojama naudoti kartu su anteniniu stiprintuvu 512F.
  • F-tipo jungtis paprastam ir greitam antenos sujungimui su 75Ω koaksialiniu kabeliu.
  • Labai paprastas ir patogus antenos surinkimas ir išrinkimas, nereikalaujantis inžinerinių žinių.

 

 

 

Modelis 'Vulcan' YT-2016UF/LTE
Dažnių diapazonas 470 - 790 MHz
Kanalai 21 - 60
Varža 75 Ω
Antenos stiprinimas 12 - 16 dB
Kryptingumo santykis (prieks/atgal) 28dB
Pagrindinio spindulio plotis H/V 38° / 80°
Ilgis 1045 mm
Jungtis F tipo

 

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos