Sumitomo FC-6S OEM

Sumitomo FC-6S OEM
Kodas 560431
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Įrankis. Optinių skaidulų nuskėlėjas.
Kiekis sandėlyje: Yra

 

Modelis Sumitomo FC-6S OEM
Kodas 560431
Skaidulos tipai 125µm SM arba MM visu standartų
Skaidulos apvalkalas 250µm arba 900µm tight buffer
Nuskėlimo ilgis 9~16mm (250µm) ir 10~16mm (900µm)
Resursas > 36000 nuskėlimų vienam peiliui
Matmenys 63 x 76 x 63mm
Svoris ~ 430g

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos