SPECTRANET SMTC-D-96SM

SPECTRANET SMTC-D-96SM
SPECTRANET SMTC-D-96SM
SPECTRANET SMTC-D-96SM
Kodas 491216
Minimalus kiekis pakuotėje 2000
Kabelis. Optinis. Lauko sąlygoms. 96 skaidulų, Single Mode G652D. 'Multi Tube'. Plieninis gofruotas šarvas. Juodas PE.
Kiekis sandėlyje: Yra

Konstrukcija

  1. Plastikiniai optiniai moduliai (vamzdeliai) su šviesolaidžiais ir hidrofobiniu užpildu;
  2. Apsauga nuo vandens tarp modulių;
  3. Apsauga nuo vandens aplink šerdies (drėgmę sugeriantis audinys);
  4. Centrinis stiprumo elementas (stikloplastikas);
  5. Plieninis gofruotas šarvas;
  6. Apvalkalo plešymo siūlai (opcija);
  7. Polietileno apvalkalas.

Savybės

  • Optinis magistralinis šarvuotas kabelis modulinės konstrukcijos;
  • Gofruoto plieno šarvas apsaugai nuo vandens ir griaužikų;
  • 96 x ITU-T G652D ("standard SM") skaidulos;
  • Šerdies konfigūracija: 8 x 12;
  • Geros mechaninės savybės, lengvas apdorojimas;
  • Puikios mechaninės charakteristikos, aukštas atsparumas mechaniniams veiksniams;
  • Juodo PE išorinis apvalkalas - atsparus vandeniui ir saulės spinduliams.

Panaudojimas

  • Rekomenduojamas magistraliniams ir paskirstymo tinklams;
  • Naudojamas kabelinėje kanalizacijoje, po žeme HDPE vamzdžiuose, laiptinių šachtose, pastatų fasaduose, palėpėse ir kt.;
  • Rekomenduojamas kai reikalinga papildoma apsauga nuo griaužikų;
Pavadinimas SMTC-D-96SM
Kodas 491216
Pakuotė 2000m, 3000m
Netto svoris 190 ± 10kg/km
Išorinis diametras, maks. 14.5 ± 0.5mm
Skaidulų kiekis 96 (8 x 12)
Šarvas Gofruotas plienas
Maksimali tempimo jėga 1500N (instaliacija) / 750N (ilgalaikis)
Maksimali gniuždymo jėga 2000N/100mm
Minimalus lenkimo spindulys 20 x Ø (trumpalaikė)  / 10 x Ø (ilgalaikė)
Transportavimo/laikymo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
Montavimo/klojimo temperatūrų diapazonas -10°C - +50°C
Darbo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
 
Skaidulų tipas Single Mode 9/125
Atitikimas standartui ITU-T G.652D
Modinio lauko diametras prie 1310nm 9,2 ± 0,4µm
prie 1550nm 10,4 ± 0,5µm
Šerdies ir apvalkalo nekoncentriškumas < 0,4µm
Apvalkalo skersmuo 125 ± 0,5µm
Apvalkalo neapskritumas < 0,5%
Apsauginės dangos skersmuo 245 ± 5 µm
Slopinimas, ne daugiau prie 1310nm 0,334 dB/km
prie 1383nm 0,314 dB/km
prie 1550nm 0,194 dB/km
prie 1625nm 0,224 dB/km
Nulinės dispersijos bangos ilgis 1300~1324 nm
Charakteristikos statumas nulinės dispersijos srityje < 0,090 ps/nm2·km
Chromatinė dispersija prie 1550nm < 18 ps/nm·km
prie 1625nm < 22 ps/nm·km
Poliarizacinė dispersija < 0,2ps/km½
Skaidulų ir vamzdelių spalvos (TIA-EIA-598)
1
2 3 4 5 6
Mėlyna
Oranžinė Žalia Ruda Pilka Balta
7
8 9 10 11 12
Raudona
Juoda Geltona Purpurinė Rožinė Jūros spalvos

Akcijos

14 %

T308X SKYCOM

Kompaktiškas optinių skaidulų suvirinimo aparatas. Su lagaminėliu ir priedais.

Visos akcijos

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

NETIS 360R

Gigabit Ethernet, WLAN N/AC 1200, 4x5dBi antenos. MU-MIMO. USB

Visos naujienos