SPECTRANET SCTG-04MM(OM2) mini LSZH

SPECTRANET SCTG-04MM(OM2) mini LSZH
SPECTRANET SCTG-04MM(OM2) mini LSZH
SPECTRANET SCTG-04MM(OM2) mini LSZH
SPECTRANET SCTG-04MM(OM2) mini LSZH
Kodas 491415
Minimalus kiekis pakuotėje 2000
Kabelis. Optinis. Lauko sąlygom. 4 skaidulų, Multi Mode OM2. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Juodas LSZH.

Konstrukcija

  1. Šviesolaidžiai;
  2. Centrinis plastikinis optinis modulis (vamzdelis) su šviesolaidžiais ir hidrofobiniu užpildu;
  3. Stiklo skaidulų (siūlų) nešantysis sluoksnis;
  4. Apvalkalas

Savybės

  • Kompaktiškas ir lankstus nemetalinis kabelis. Universalus - tinkamas lauko ir vidaus sąlygoms;
  • SCTG kabelio "Mini" versija - su dar sumažintu diametru ir dar geresniu lankstumu;
  • 4 x OM2 Multi Mode skaidulos;
  • Maži gabaritai ir svoris, geros mechaninės savybės, lengvas apdorojimas;
  • Puikios mechaninės charakteristikos, aukštas atsparumas mechaniniams veiksniams;
  • Juodo LSZH išorinis apvalkalas - nedegus, nenuodingas, atsparus vandeniui ir saulės spinduliams.

Panaudojimas

  • Rekomenduojamas įvadams į daugiabučius namus, pajungti pastatą prie šalia įrengtos optinės movos;
  • Naudojamas pastato vertiklaliems optiniams paskirstymo tinklams;
  • Naudojamas kabelinėjė kanalizacijoje, laiptinių šachtose, pastatų fasaduose, palėpėse.
Pavadinimas SCTG-0-4MM OM2 mini LSZH
Kodas 491415
Pakuotė 500m, 1000m, 2000m, 3000m, ...
Netto svoris 30 ± 10 kg/km
Išorinis diametras 5,0 ± 0,5mm
Skaidulų kiekis 4
Stiprumo elementai Stiklo siūlų sluoksnis
Apvalkalas Juodas LSZH
Maksimali tempimo jėga 500N (trumpalaikė) / 300N (ilgalaikė)
Maksimali gniuždymo jėga 2000N/100mm
Minimalus lenkimo spindulys 20 x Ø (trumpalaikė)  / 10 x Ø (ilgalaikė)
Transportavimo/laikymo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
Montavimo/klojimo temperatūrų diapazonas -10°C - +50°C
Darbo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
 
Skaidulos tipas Multi Mode 50/125
Atitikimas standartui ISO 11801 OM2
Šerdies diametras 50 ± 0,5µm
Apvalkalo skersmuo 125 ± 1,0µm
Apsauginės dangos skersmuo 245 ± 15 µm
Slopinimas, ne daugiau prie 850nm < 2.3 dB/km
prie 1300nm < 0,6 dB/km
Plačiajuostiškumas prie 850nm 500 MHz x km
prie 1300nm 500 MHz x km
Nuostoliai prie daugkart. lenkimų prie 850nm < 0,1dB (30mm Ø 2 times),  < 0,2dB (15mm Ø 2 times )
prie 1300nm < 0,3dB (30mm Ø 2 times), < 0,5dB (15mm Ø 2 times )

 

Skaidulų spalvos (TIA-EIA-598)
1
2 3 4 5 6
Mėlyna
Oranžinė Žalia Ruda Pilka Balta
7
8 9 10 11 12
Raudona
Juoda Geltona Purpurinė Rožinė Jūros spalvos

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos