SPECTRANET SCTG-0-12SM mini LSZH

SPECTRANET SCTG-0-12SM mini LSZH
SPECTRANET SCTG-0-12SM mini LSZH
SPECTRANET SCTG-0-12SM mini LSZH
Kodas 491412
Minimalus kiekis pakuotėje 2000
Kabelis. Optinis. Lauko sąlygom. 12 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Juodas LSZH.
Kiekis sandėlyje: Yra

Konstrukcija

  1. Šviesolaidžiai;
  2. Centrinis plastikinis optinis modulis (vamzdelis) su šviesolaidžiais ir hidrofobiniu užpildu;
  3. Stiklo skaidulų (siūlų) nešantysis sluoksnis;
  4. Apvalkalas

Savybės

  • Kompaktiškas ir lankstus nemetalinis kabelis. Universalus - tinkamas lauko ir vidaus sąlygoms;
  • SCTG kabelio "Mini" versija - su dar sumažintu diametru ir dar geresniu lankstumu;
  • 12 x ITU-T G652D ("standard SM") skaidulų (G657A opcionalu);
  • Maži gabaritai ir svoris, geros mechaninės savybės, lengvas apdorojimas;
  • Puikios mechaninės charakteristikos, aukštas atsparumas mechaniniams veiksniams;
  • Juodo LSZH išorinis apvalkalas - nedegus, nenuodingas, atsparus vandeniui ir saulės spinduliams.

Panaudojimas

  • Rekomenduojamas įvadams į daugiabučius namus, pajungti pastatą prie šalia įrengtos optinės movos;
  • Naudojamas pastato vertiklaliems optiniams paskirstymo tinklams;
  • Naudojamas kabelinėjė kanalizacijoje, laiptinių šachtose, pastatų fasaduose, palėpėse.
Pavadinimas SCTG-0-12SM mini LSZH
Kodas 491412
Pakuotė 500m, 1000m, 2000m, 3000m, ...
Netto svoris 30 ± 10 kg/km
Išorinis diametras 5,0 ± 0,5mm
Skaidulų kiekis 12
Stiprumo elementai Stiklo siūlų sluoksnis
Apvalkalas Juodas LSZH
Maksimali tempimo jėga 500N (trumpalaikė) / 300N (ilgalaikė)
Maksimali gniuždymo jėga 2000N/100mm
Minimalus lenkimo spindulys 20 x Ø (trumpalaikė)  / 10 x Ø (ilgalaikė)
Transportavimo/laikymo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
Montavimo/klojimo temperatūrų diapazonas -10°C - +50°C
Darbo temperatūrų diapazonas -40°C - +60°C
 
Skaidulos tipas Single Mode 9/125
Atitikimas standartui ITU-T G.652D
Modinio lauko diametras prie 1310nm 9,2 ± 0,4µm
prie 1550nm 10,4 ± 0,5µm
Šerdies ir apvalkalo nekoncentriškumas < 0,4µm
Apvalkalo skersmuo 125 ± 0,5µm
Apvalkalo neapskritumas < 12 µm
Apsauginės dangos skersmuo 245 ± 5 µm
Slopinimas, ne daugiau prie 1310nm 0,334 dB/km
prie 1383nm 0,314 dB/km
prie 1550nm 0,194 dB/km
prie 1625nm 0,224 dB/km
Nulinės dispersijos bangos ilgis 1300~1324 nm
Charakteristikos statumas nulinės dispersijos srityje < 0,090 ps/nm2·km
Chromatinė dispersija prie 1550nm < 18 ps/nm·km
prie 1625nm < 22 ps/nm·km
Poliarizacinė dispersija < 0,2ps/km½
Nuostoliai prie daugkart. lenkimų, 1550nm < 0,03dB (60mm Ø 10 times),  < 0,05dB (30mm Ø 1 times )

 

Skaidulų spalvos (TIA-EIA-598)
1
2 3 4 5 6
Mėlyna
Oranžinė Žalia Ruda Pilka Balta
7
8 9 10 11 12
Raudona
Juoda Geltona Purpurinė Rožinė Jūros spalvos

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

Visos naujienos