SP-24-6-S-1U

SP-24-6-S-1U
SP-24-6-S-1U
SP-24-6-S-1U
Kodas 191952
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Panelė. Komutacinė. CAT6 STP. 24 prievadų. 19'', aukštis 1U.
Kiekis sandėlyje: Yra
Modelis SP-24-6-S-1U
Kodas 191952
Lizdų skaičius 24
Jungties tipas LSA or DUAL kontaktas
Panelės aukštis 1U
Kabelio laidiniko skersmuo, mm 0,4-0,6
Kabelio izoliacijos skersmuo, mm 0,8-1,2

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos