SLS-50-100

SLS-50-100
Kodas 454012
SLS-50-100,
LED Street Light, Power 100, 125, 150, 200 Watts, Input Voltage 12V DC, 24/48/110V AC/DC, 230V AC, Base ø60 mm
Power 100, 125, 150, 200 Watts
Input Voltage 12V DC, 24/48/110V AC/DC, 230V AC
PF >0.95
CCT 2800K-6500K (Optional)
CRI >80Ra
Angle/Optics 120° and 60/120° (Optional)
LED Lumens 145/watts
THD <10%
Base ø60 mm

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos