SKJ-HDMI-19f-19f-B

SKJ-HDMI-19f-19f-B
Kodas 190938
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Modulinis lizdas. HDMI(A) lizdas - HDMI(A) lizdas. Atitinka HDMI 1.4 specifikacijos versiją. Juodas.
Kiekis sandėlyje: Yra

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

Visos naujienos