SFTTH-D-1SM-35 SC/UPC

SFTTH-D-1SM-35 SC/UPC
SFTTH-D-1SM-35 SC/UPC
SFTTH-D-1SM-35 SC/UPC
Kodas 491323
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Kabelis. Optinis. Vidaus sąlygom. 1 skaidula, Single Mode G657A2. Su SC/UPC jungtim, 35m. Baltas LSZH.
Kiekis sandėlyje: Yra
  • 1 skaidulos abonentinis optinis kabelis;
  • Skirti sujungti namo įvadinį mazgą su darbo tašku abonento bute, kambaryje;
  • Puikiai tinka instaliuoti pastatuose, namuose, pratemti tarp aukštu, sienų;
  • Geriau apsaugotas nuo užlenkimų, spaudimų negu įprasti simpleksiniai laidai;
  • Naudojamas kabelis SFTTH serija;
  • Skaidulos tipas ITU-T G657A2;
  • Gamykloje uždėta jungtis SC/UPC (viename gale);
  • Ilgis = 35m;
  • Tipiniai įnešami nuostoliai (Insert Loss) < 0,5dB, atpindžių nuostoliai (Return Loss) >50dB;
  • Lengvas apdorojimas.

Akcijos

%

T308X SKYCOM

Kompaktiškas optinių skaidulų suvirinimo aparatas. Su lagaminėliu ir priedais.

Visos akcijos

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

SMC1000I

APC Smart-UPS C 1000 VA, LCD display. 230V

Visos naujienos