SFP-WDM-155M-20A LC

SFP-WDM-155M-20A LC
Kodas 510049
SFP modulis. 100/155Mbit,  20km
Simplex LC. Be DDM.
Pusė komplekto: A galas  - 1310nm
  • SFP moduliai su viengubu LC optiniu interfeisu 100/155 Mbps duomenų greičiams;
  • Dupleksinis perdavimas per viena skaidula skirtingomis bangomis;
  • Dalis komplekto ! Galas A - 1310nm siųstuvas / 1550nm imtuvas.
  • Optiniai Single Mode linijai iki 20km;
  • +3.3V matinimas, LVPECL duomenų interfeisas;
  • 'karšto pakeitymo' galimybė;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Suderinama su D Link, Cisco;
  • Atitikimas RoHS.
Modelis SFP-WDM-155M-20A LC
Kodas (atskiro modulio) 510049
Duomenų perd. greitis 100/155 Mbit/s
Monitoringo funkcija Ne
Siųstuvas
Lazerio tipas FP
Banga 1310nm
Galingumas: min .. maks. -14dBm ... -8dBm
'Akies' diagrama IEEE802.3z and ANSI Fiber Channel compatible
 Imtuvas
Bangų diapazonas 1480 ... 1580nm
Jautrumas -28 dBm
Maks. IN galia -8 dBm
Bendra informacija
Maitinimas +3.3±0.15 V
Darbo temperatūra 0°C ... 70°C
Saugojimo temperatūra -40°C ... 85°C
Aplinkos drėgnumas 5 .. 95%

Akcijos

19 %

SPECTRANET SCTG-0-12SM LSZH Eca, Blue

Kabelis. Optinis. Lauko sąlygoms. 12 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Mėlynas LSZH. Eca

Visos akcijos

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

D-Link remontas

D-Link remontas

Kompanija Elpa ir partneriai atlieka garantinį ir pogarantinį abonentinės D-Link įrangos remontą. 

Visos naujienos