SFP+-WDM-10G-20

SFP+-WDM-10G-20
Kodas 510066
SFP+ modulių komplektas.
10Gbit, 1270/1330nm WDM, 20km.
Simplex LC. Su DDM.
Komplektas: A tipas - 1270nm DFB lazeris.
B tipas - 1330nm DFB lazeris
  • SFP+ moduliai su viengubu LC optiniu interfeisu;
  • Dupleksinis perdavimas per viena skaidula skirtingomis bangomis;
  • Komplektas iš dviejų modulų priešingiems linijos galams (A - 1270nm perdavimas, B - 1330nm perdavimas);
  • Optiniai Single Mode linijai iki 20km;
  • DDM nuotolinio monitoringo palaikymas;
  • +3.3V matinimas;
  • 'karšto pakeitymo' galimybė;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Suderinama su D Link, Cisco;
  • Atitikimas RoHS.

 

Modelis SFP+-WDM-10G-20A LC DDM SFP+-WDM-10G-20B LC DDM
Kodas (komplekto) 510066
Duomenų perd. greitis 9.95 ... 11,5 Gbit/s
Optinis biudžetas 12dB
Monitoringo funkcija Taip
Siųstuvas
Lazerio tipas DFB DFB
Banga 1270nm 1330nm
Galingumas: min .. maks. -2 ~ +3 dBm -2 ~ +3 dBm
'Akies' diagrama IEEE802.3z and ANSI Fiber Channel compatible
 Imtuvas
Bangų diapazonas 1320 - 1340nm 1260 - 1280nm
Type PIN PIN
Jautrumas -14.5 dBm -14.5 dBm
Maks. IN galia 0 dBm 0 dBm
Bendra informacija
Maitinimas +3.3±0.15 V
Darbo temperatūra 0°C ... 70°C
Saugojimo temperatūra -40°C ... 85°C
Aplinkos drėgnumas 5 .. 95%

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos