SFP-EPON-BX20+

SFP-EPON-BX20+
Kodas 510913
  • GEPON SFP OLT transceiver
  • 1.25 Gbps, 1490nm Tx / 1310 nm Rx, SC, 20 km
  • C+ level
  • Tx power: +3 ~ +7dBm
  • Rx sensitivity: -30dBm
  • -10C ..+70C operating temperature
  • With DDM feature

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos