SFP+-10G-SR

SFP+-10G-SR
Kodas 510064
SFP+, 10Gbit, MM, 300m, 850nm, duplex LC, DDM
  • SFP+ modulis su dvigubu LC optiniu interfeisu;
  • 850nm VCSEL lazeris ir PIN fotodetektorius;
  • Optiniai Multi Mode linijai atstumams iki 300m (per OM3) arba 400m (per OM4);
  • DDM nuotolinio monitoringo palaikymas;
  • +3.3V matinimas;
  • 'karšto pakeitymo' galimybė;
  • Žemas EMI lygis, puiki apsauga nuo elektrostatinių iškrovų;
  • Suderinama su D Link, Cisco;
  • Atitikimas RoHS.
Modelis SFP+-10G-SR
Kodas 510064
Duomenų perd. greitis 10GBASE-SR at 10.3125Gbps
10GBASE-SW at 9.953Gbps
Linijos ilgis, maks 300m (per OM3)
400m (per OM4)
DDM monitoringas Yes
Siųstuvas
Lazerio tipas VCSEL
Banga 850nm
Galingumas: min .. maks. -6 ~ +1 dBm
'Akies' diagrama Compliant with IEEE 802.3-2008
 Imtuvas
Bangų diapazonas 840 ... 860nm
Tipas PIN
Jautrumas -9.9 dBm
Maks. IN galia -1 dBm
Bendra informacija
Maitinimas +3.3±0.15 V
Darbo temperatūra 0°C ... 70°C
Saugojimo temperatūra -40°C ... 85°C
Aplinkos drėgnumas 5 .. 95%

Akcijos

19 %

SPECTRANET SCTG-0-12SM LSZH Eca, Blue

Kabelis. Optinis. Lauko sąlygoms. 12 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Mėlynas LSZH. Eca

Visos akcijos

Naujienos

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

Visos naujienos