SFO-S-S-SCA/SCA-ARM-100

SFO-S-S-SCA/SCA-ARM-100
SFO-S-S-SCA/SCA-ARM-100
SFO-S-S-SCA/SCA-ARM-100
Kodas 502484
Šarvuotas optinis laidas. 1 skaidula. SC/APC-SC/APC, 100m.
Kiekis sandėlyje: Yra
  • 1 skaidulos šarvuotas abonentinis optinis kabelis su jungtimis;
  • Skirtas sujungti namo įvadinį mazgą su darbo tašku abonento bute, kambaryje;
  • Puikiai tinka instaliuoti pastatuose, namuose, pratemti tarp aukštu, sienų;
  • Lankstus nerūdijančio plieno šarvas užtikrintai apsaugo nuo mechaninių veiksnių: stiprių užspaudymų, naminių gyvunų, griaužykų;
  • Skaidulos tipas ITU-T G657A1;
  • Gamykloje uždėtos jungtys SC/APC abiejuose galuose;
  • Ilgis = 100m
  • Tipiniai įnešami nuostoliai (Insert Loss) < 0,5dB, atpindžių nuostoliai (Return Loss) >60dB.
  • 1 skaidulos šarvuotas abonentinis optinis kabelis su atskirai pritvirtintomis jungtimis iš abiejų galų;
  • Skirtas sujungti namo įvadinį mazgą su darbo tašku abonento bute, kambaryje;
  • Puikiai tinka instaliuoti pastatuose, namuose, pratemti tarp aukštu, sienų;
  • Lankstus nerūdijančio plieno šarvas užtikrintai apsaugo nuo mechaninių veiksnių: stiprių užspaudymų, naminių gyvunų, griaužykų;
  • Skaidulos tipas ITU-T G657A1;
  • Gamykloje uždėtos jungtys SC/APC iš abiejų galų;
  • Ilgis = 100m
  • Tipiniai įnešami nuostoliai (Insert Loss) < 0,5dB, atpindžių nuostoliai (Return Loss) >60dB.

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Headway NE-48D100-NP

Headway NE-48D100-NP, Li-Ion Battery Module. 48V, 100Ah

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos