SFO-S-S-SC-CE/f

SFO-S-S-SC-CE/f
SFO-S-S-SC-CE/f
SFO-S-S-SC-CE/f
Kodas 503051
Adapteris. Optinis. SC/UPC - SC/UPC, simplex. Single Mode. Nuostoliai ne daugiau 0,1dB. Plastikinis kopusas, be flanšų, mėlynas.

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos