SFO-S-S-FCA/FCA-5

SFO-S-S-FCA/FCA-5
Kodas 502018
Jungiamasis laidas. Optinis. FC/APC - FC/APC. Single Mode. Ilgis: 5m. Geltona PVC.
  • Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);
  • ITU-T G657A1 Single Mode skaidula;
  • Simplex (viengubas) apvalus 3mm kabelis;
  • FC/APC jungtys abejuose galuose;
  • Inešami nuostoliai <0,3dB, atspindžio nuostoliai: >60dB;
  • Ilgis 5m.

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos