SFO-S-S-FCA/FCA-5

SFO-S-S-FCA/FCA-5
Kodas 502018
Jungiamasis laidas. Optinis. FC/APC - FC/APC. Single Mode. Ilgis: 5m. Geltona PVC.
  • Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);
  • ITU-T G657A1 Single Mode skaidula;
  • Simplex (viengubas) apvalus 3mm kabelis;
  • FC/APC jungtys abejuose galuose;
  • Inešami nuostoliai <0,3dB, atspindžio nuostoliai: >60dB;
  • Ilgis 5m.

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos