SFO-S-D-SC/SC-1 (2mm)

SFO-S-D-SC/SC-1 (2mm)
Kodas 502029
Jungiamasis laidas. Optinis. Dvigubas. SC/UPC - SC/UPC. Single Mode. Storis 2mm. Ilgis: 1m. Geltona PVC.
Kiekis sandėlyje: Yra
  • Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);
  • ITU-T G657A1 Single Mode skaidula;
  • Duplex (dvigubas) 2x4mm kabelis;
  • SC/UPC jungtys abejuose galuose;
  • Inešami nuostoliai <0,3dB, atspindžio nuostoliai: >50dB;
  • Ilgis 1m.

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos