SFO-S-D-SCA/SCA-1

SFO-S-D-SCA/SCA-1
Kodas 502013
Jungiamasis laidas. Optinis. Dvigubas. SC/APC - SC/APC. Single Mode. Ilgis: 1m. Geltona PVC.
  • Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);
  • ITU-T G657A1 Single Mode skaidula;
  • Duplex (dvigubas) 2x4mm kabelis;
  • SC/APC jungtys abejuose galuose;
  • Inešami nuostoliai <0,3dB, atspindžio nuostoliai: >60dB;
  • Ilgis 1m.

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos