" />

SFO-S-D-SCA/SC-1

SFO-S-D-SCA/SC-1
Kodas 502004
Dvigubas Optinis jungiamasis laidas. SC/UPC - SC/APC. Single Mode. Ilgis: 1m.

Kaina su PVM

3.63 €

Kaina be PVM

3.00 €

Kiekis sandėlyje: Yra
  • Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);
  • ITU-T G657A1 Single Mode skaidula;
  • Duplex (dvigubas) 2x4mm kabelis;
  • Galas A: SC/UPC jungtys;   
  • Galas B: SC/APC jungtys;
  • Inešami nuostoliai <0,3dB, atspindžio nuostoliai: >50dB (UPC) ir >60dB (APC);
  • Ilgis 1m.

Naujienos

Prekiaujame Teltonika įranga

Prekiaujame Teltonika įranga

Teltonika – lietuviška IT prekių gamintoja. Gamina interneto, transporto valdymo sprendimus ir tinklo įrangą.

ELPA Refurb - įrangos renovacijos paslaugos

ELPA Refurb - įrangos renovacijos paslaugos

ELPA Refurb - įrangos renovacijos paslaugos

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos